Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #100343 üzenetére

    De te régebben laktál Erdélyben nem? Meg akkor is nem maros környékén? Mert Hargita megyében a legdurvább a helyzet és csak az utóbbi pár évben súlyosodott el ennyire. Régen én is rengeteget barangoltam a legvadasabb dzsungelekben is, sőt, kint aludtam rendszeresen és sosem volt gond... most meg egyedül csak a Somlyói erdőbe merek bemenni, oda is csak azért, mert rengeteg arrafelé a turista.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • carl18

    addikt

    válasz Hasaggymeg #100343 üzenetére

    Igen tudom, 4 évesen kezdtem :D 7 évesen már a város másik szélére is elmentem egyedül. ( Kisváros Abádszalók) 11 évesen haverommal már kiskörére is áttekertünk. Azért rengeteget mentem régen :))
    Sajnos a mai fiatalok nem tudják milyen ez, nekik a facebook a függőség.
    Van egy unokaöcsém 10 éves, és ö sulin kivűl sehova se jár bicóval, de az anyja nem is engedné szerintem.
    De van hogy még oda is kocsival jár el érte, hogy ne kelljen neki haza sétálnia (1km)
    Én még elsősként is gyalog jártam suliba, sose jöttek értem :D
    Azért durva mennyit változott a világ, én 10 évesen meg mindig mentem a haverokkal össze-vissza.
    2003-ban voltam 10 éves, szóval nem volt az olyan régen.
    Ilyen téren sajnálom a mai fiatalokat, rengeteg dologról lemaradnak. Ilyen téren szerintem vissza fele fejlődött a világ. Az a sok bicikli túra gyerekként, sok szép emlék. De nem hiszem emlékezetes lesz a mai fiataloknak hogy a facebook-on milyen jókat beszélgettek.
    És úgy érzem ez egyre csak rosszabb lesz, az új generáció nagy része mindig egyre csak kényelmesebb lesz.
    Tudom off topic, de azért kíváncsi vagyok más hogy látja a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák