Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Még egy hét sem telt el, hogy rápörögtem volna egy valószínűleg lopott vagy hibás csodagépre, és most találtam egy másikat pont ugyan azzal a vázzal, csak szegényesebb felszereltséggel.

    [cube access wls pro gtc]

    200,000 ft a jelenlegi ára, és szerintem reális, átlag xt slx alkatrészek egyedül a fék formula rx, ami talán kicsit komolyabb. Első teló is egy reba, alap tengellyel ezt talán még cserélném is idővel.

    Az egyetlen gondom hogy 20" a váz nekem viszont az itt is linkelt számláló, csak 18,5 ajánlott vagy max 19et.

    Nekem a bringából a váz tetszik, az az egyetlen pont amit nem változtatnék évekig, próbáltam keresni a hszk közt de nem találtam magyarázatot, hogy mennyire káros ha nagyobb a váz.
    Azt tudom hogy a mostani 17" 41cm, kínozza a térdem ha mászom, mert utána 1 napig fáj, ugyan ez a helyzet a nagyobb vázzal is? Illetve ha meredekebben ereszkedem akkor beleakadhatok az ülésbe?

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák