Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz zack #81821 üzenetére

    Szerintem te félreértettél és nyilván magadra vetted amit mondtam. Elsősorban nem rád gondoltam. Hanem például azokra az emberekre akik képesek jóval drágábban megvenni egy KTM bringát csak azért mert azt hiszik most valami jobb terméket vettek. Persze, hogy nem rossz a KTM, senki nem is állított ilyet, hogy rossz lenne. A gond ott van, hogy amennyiért árulják, annyit nem ér. A gyártó csak alkalmazkodik a megnövekedett kereslethez, így elsősorban nem is őt hibáztatom. Egy halom olyan emberrel találkoztam már aki képes volt sokkal drágábban megvenni egy gyengébb felszereltségű bringát csak azért a három betűért! Na ez a baromság! Ettől még a KTM jó bringa marad, és nyilván akciósan, vagy használtan remek gépeket lehet kifogni, csupán teli áron megvenni baromság, mert egy halom alternatíva van, amivel semmivel sem jársz rosszabbul.
    Tagadhatatlanul egy divatmárka lett, számomra ezért sem szimpatikus, tudnád hány ember akarta már nekem megmagyarázni, hogy a KTM az aztán valami űrtechnika a többi bringához képest, többnyire olyan emberek akik annyit értettek a bringákhoz mint tyúk az abc-hez, én ezeket mindig megmosolygom. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák