Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    válasz Jester01 #74679 üzenetére

    2.25ös gumim van, mtb-vel első fél nélkül kanyargós erdőben csapatom 35km/h-al persze azért kanyarban lelassítok valahogy :P

    Outival amúgy csak a rendes úton szeretnék menni ahol az autók is, szóval nem ilyen tanyasi utakon. Van mikor csak erdőhöz van kedvem, de van amikor elmegyek bicajozni és azt veszem észre hogy terepre nem is hajtottam, és emiatt akarok outit venni, meg hát ha van szabad 8 órám bicajozni akkor nagyobb távot tudjak bejárni mint az mtb-vel

    Azt vettem észre, hogy megtettem a munkába a távot bicajjal 50km volt, ledolgoztam a munkában kb 8 órát de úgy hogy végig talpon voltam járkáltam pakoltam stb stb, és hazafele az 50km-es út kb 35 percel gyorsabban tettem meg. Valahogy mindig próbálom reprodukálni ezt a bemelegítési szintet, de kb csak 25km gyalóglás után tudok ennyire bemelegedni hogy csapassam neki rendesen. Amúgy ha eljárok bicajozni kb mindig lihegek, mert egész nap a gép előtt ültem semmi mozgás stb stb.. Kb mint amikor az ember télen kocsival hideg motorral indul el.

    Ha elhaladnak melettem az outisok azokkal a vékony kerekekkel, tisztára olyan látványra mintha hasítaná ketté az utat annyira vékony a gumi rajta :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák