Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz korcsillio #71577 üzenetére

    Én 15ezerért vettem az első belépő szintű acélvázas bringámat, olyan bringát amelyet mostanában 80-100-120ezer forintért hirdetnek hasonló állapotban. Szóval megvettem aztán ráköltöttem közel 200ezret mire kicseréltem rajta mindent, majd eladtam 14ezer km után alig 60ezerért.. úgy érzem nem volt valami jó vétel utólag, persze nagyon szerettem a bringát mert egy kényelmes acélvázas paripa volt de legközelebb alap felszereltséggel hajtanám. Miután megvettem a mostani bringám, ez sem valami nagy szenzáció de számomra egy kiváló gép a strada 3500-as ktm picit felturbózva. Más árkategória, te majd eldöntöd hogy komolyan szeretnéd-e venni vagy sem, szerintem már csak azért is jó vétel mert ki tudod próbálni relatíve olcsón az országútik világát, nem úgy mint mások kik megveszik a legújabb 2x11 ultegrával szerelt modeltt 7-800ezerért és mennek két kört majd felakasztják a falra hogy ez nekik nem megy. :) Jól tudom, nem egy ilyen embert ismerek s vannak páran a környéken is. :( Nézd meg jól, teszteld le a bringát de a vázat a lehető legjobban nézd át azt ajánlom.

Új hozzászólás Aktív témák