Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TakiUZ

    tag

    válasz Tothgera30 #59778 üzenetére

    Nem akarok vitázni Veled, mert alapjában véve tök jó dolgokat szoktál írni. A 7-8 évet a Te Wiliered alapján írtam, ugyanis a Lampre a '08 vagy '09-es szezonban használta azt a festést.
    "és van rá felesleges 320-330k-ja" lehet neki egy 7-8 éves biciklire nincs felesleges 3 kilója. Ezt mindenki eldönti maga. Személy szerint inkább vennék egy új, csúcs alu vázas biciklit, normális felszereltséggel, mint egy 7-8 éves belépő karbont. Sok okos embertől olvastam már, hogy a karbon technológia kb. most kezd arra a szintre érni, hogy a belépő karbon vázak, már tényleg jobbak, mint a csúcs aluk és most már azt javasolják egy amatőrnek is, hogy inkább egy belépő karbon mondjuk 105-el, mint egy csúcs alu Ultegrával, mert a karbon vázból többet profitál. De egy pár éve nem igazán voltak jó véleménnyel a belépő karbonokról. Egy 5 év múlva valószínű jobb lesz megvenni egy használt belépő karbont, mint egy új alut, de szerintem egy 7-8 évvel ezelőtti belépő karbon váz elég nagy lutri, még akkor is, ha nem pereceltek vele.

Új hozzászólás Aktív témák