Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    Nyah, eljutottam oda, hogy az első szériás 29-es Dart3-am nem bírja a súlyomból, és a tárcsafékből fakadó plusz terhelést, és gyönyörűen csavarodik, kotyog, már a második persellyel is, aminek a következménye a fékerő csökkenés is. (a betét is homorúra kopik :D ) A szimmeringek viszont jók, azokat tavaly cseréltem..

    A becsúszók eleve csirkék, anno nem volt ezekkel kb senkinek se tapasztalat, hátha újabban több a 29-es a topicban.

    Mindenképpen 32-es becsúszón filózok, belépő kategorián, így a Rockshox XC32-es szériájával szemezek. Ez valahol a régi Dart, és a teflon perselyes Tora közt van.
    Viszont nem tudok dönteni, hogy rugós, vagy levegős. Karbantartást tekintve ellustultam, a sajátommal már nem is foglalkozok, csak másokét szervizelem, így nem akarom félévente szétszedni, pucolni olajat cserélni, így a rugós fele húz a szívem, csak alkalmanként használom a 29-est, minden másra a városi rohangálósra ülök fel.

    Előnyökkel, hátrányokkal tisztában vagyok, inkább az érdekel, hogy van-e olyan, aki ezeket használja, és mi a tapasztalata.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák