Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Csokicsibesz #291854 üzenetére

    Szerintem a bringázás helyetti fórumozás kevésbé jellemző mint teszem azt én a számítógép előtt végzett munka közbeni. Véleményem szerint kevés itt a kékgalléros 2kezi munkás, a legtöbbet hozzászólók zöme részben, vagy teljesen online vannak munka közben, munkájuk részeként, amit pl. a 12 órai ebédszünet körüli viszonylagos "pangás" is bizonyít. :D ...aztán lehet tévedek, de így gondolom. Ugyanakkor persze van az a szint ahol tényleg csak a teljesítményorientált kerékpározásról szól minden, komoly edzésprogramokkal és ott már valóban nem jut idő még fórumozásra sem, ettől persze szerintem is inkább a felső 10-20 mint a felső 1 százaléka vagyunk az összesen kerékpárra ülők táborának, még akkor is ha az itt töltött idő jó része nem is szorosan a kerékpározással kapcsolatos témák kivesézéséről szól. Végül is ez nem egy szakmai témakör. :)

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák