Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    Na, megjött a kocka a szervizből, 35k lett a vége. Többe is kerülhetett volna, ha a forgópontoknál csapágyat is cserélnek, első fogaskeréksort és első telóban szimeringet, de ezeket ráér jövőre is cserélni szerencsére, most egyébként sem lett volna rá keretem. A hátsó FOX tagban volt a tömítés állítólag beszorulva, amit még sohasem láttak, plusz a csavar is el volt törve/repedve ami tartotta a tagot a vázba. Ők is nagyot néztek, mikor észrevették, hát még én amikor mondták, de szerencsére időben észre lett véve, sajna elöregednek az alkatrészek, főleg ha használják őket, ezért kell évente szétszedni teljesen a biciklit.

    Fékek hatalmas javuláson mentek át, pedig alig csináltak vele valamit, olajcsere volt és kész. Valószínűleg levegős volt már.

    Váltás is sokkal merevebb lett, jó hallani a friss fogaskerék jellegzetes "pattogásának" a hangját váltáskor.

    Egyedül a kormánycsapágy szorul kicsit, azt csak akkor vettem észre mikor hazafelé elengedtem a kormányt mindkettő kezemmel és nem úgy mozgott, ahogy régen. Majd pénteken visszagurulok vele.

Új hozzászólás Aktív témák