Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz Roland861010 #291302 üzenetére

    kínából a kemaloce most a topicban az ár/érték bajnok, de olyanom nekem sincs. van egy castelli entratám télre, a nem túl hideg napokra (5 fok felett), kellene egy ez alá is, eddig a téli xtiger volt, de most a tél végével kidobtam.
    rövid kantárosból holokolók vannak, ez egy cseh márka, ha jól tudom, nem géles, de nekem, ahogy kiderült , nem túl iényes a fenekem. ha akcióznak, elég jó áron ki lehet fogni ezeket is, és ha jól tudom, ingyenes a visszaküldés. forgalmaznak más márkákat is, a castellim is tőlük jött.
    van még egy cycologym, ezt szettben vettem, hogy passzoljon a mezhez. ez elég drága, és nem éri meg a pénzt, amit adtam érte, de a meznek nagyon jó a mintája, jó az anyaga, praktikus, és adtak hozzá egy ilyen zoknit is. de a nadrág inkább csak átlagos, és azért a pénzért nem is túl jó vétel.
    amit még itt javasoltak az a q36.5, ilyet akarok legközelebb, de ez már egy polccal feljebb van, illetve a gobik.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák