Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Fall-N #288836 üzenetére

    Anno, mikor zasszonnyal elindultunk kerékpárt vásárolni kevesen múlott, hogy nem ilyeneket vettünk.(egy évvel korábban volt, 2015-ben) Az akkori felhasználási szokásainkhoz ezek sokkal jobban illettek, aztán engem elkapott a gépszíj, egyre többet kerékpároztam egyedül majd megfertőzött az erdővírus is, így montenbálykos lettem. :DDD

    #288839 fulton...intenzitástól függ, bizonyos szint fölött már olyan mennyiséget használsz, illetve veszítesz izzadással ezekből a tápanyagokból, ásványi sókból és nyomelemekből, hogy nehéz lenne pótolni, főleg akkor ha mondjuk másnap és harmadnap is nyomod mint süket a csengőt. Ugyanakkor amit Ringman is mond, hogy nem szereti a húst és a tejterméket melyek helyett tablettákat szed, valami civilizációs betegség lehet. :F Én azt addig értem, hogy valakinek valami egészségi problémája van és ezért kompenzál, de egyelőre a rágásra és emésztésre vagyunk optimalizálva és nem turmixok, porok és tabletták szedésére. Szerintem...🤔

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák