Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz sebgutkopf #286437 üzenetére

    Ez itt éppen a csak gyalogosan engedélyezett természetvédelmi területet védi mindennemű járműbehajtástól, olyannyira, hogy engem egyszer már el is tanácsoltak az éppen táblákat cserélő erdészetiek az őszi szürkületben. :U Lexarom, leszállok és szépen "átfűzöm" a kerékpárt, kifújom magam, iszok, nem érdekel az átlag és természetesen lassítok minden gyalogosnál, türelmesen várok míg kerülhetek és megköszönöm mindig mert szerintem elférünk egymás mellett és úgy, ahogy zöme póráz nélkül beviszi kutyáját xaratni a természetvédelmi területre engem is megtűrhetnek ott átgurulni néhányszor.
    Ugyanakkor azért tapasztalom, hogy időnként már itt- ott újra áthajthatok, mert ripityára törik a kapukat, amit gondolom nem annyira gyalogosok mint a déházni vágyó suhancok teszik inkább, ami ugye eléggé kontraproduktív, rontja megítélésünket. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák