Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=RelakS=-

    veterán

    válasz Ixion77 #284918 üzenetére

    "Az biztos, hogy számomra jelentős kijózanodást okozott annak felismerése hogy még a "legjobbaknak" titulált gyerekbringák is mennyi törődést igényelnek hogy igazán jól menjenek."

    Miután manapság már talán hozzáértőbb szemmel babuzsgatom a bringákat, furcsán hat számomra, hogy gyerek fejjel:
    1: az, hogy a láncot kenni kellene nekem, fel sem merült (bmx, városi 2x6-os, 3x6-os monti, aminél szóba jöhetett volna)
    2: olyan, hogy nyúlik vagy ugrik a lánc, fel sem merült. (fent említett két bringa) Illetve egyszer a 3x6-os montinál, mert szétesett a lánc menet közben (wtf?! :F ), és a bölcs autószerelő megszegecselte. Onnantól kezdve az a csap nem igazán hajlott :W
    3: a váltók beállítását a városi bringán totál félreértettem, és folyton a véghelyzet állító csavarokat babráltam. Nem is értem, hogy hogy működött XD

    Bónusz: BMX-re raktam világítást (dinamós kis vacak). Hülye falubeli gyerek ment vele egy kört, de úgy megtekerte a kormányt, hogy elszakadtak a vezetékek. Kettő volt ugye, egy az első, egy a hátsó lámpához. Amikor gyorsan összetekerte, hogy megint világítson, motyogta, hogy pluszt a pluszhoz, mínuszt a mínuszhoz. Két azonos színű fekete vezetéknél, amin amúgy váltóáram megy :W :C

    ZavaBalazs
    Valami ilyesmire gondolok :D Gyerekként talán inkább az a buli, hogy ő az élő szövet a fémvázon, és tolhatja neki, nem a km/h-kat számolgatja, meg azt, hogy ha könnyebb/jobb lenne a gép, akkor nem 100m-t tudna egyhuzamban tekerni, hanem akár 1km-t is. Gyerekként letojtam, ha tolni kellett, mert nem volt erőm, ma szentségelnék.

    [ Szerkesztve ]

    Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Új hozzászólás Aktív témák