Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Lacerta #283647 üzenetére

    Nem biztos rossz lesz, ahogy mezítláb is kényelmes számodra míg más abba belehalna.(én pl. ha mégis rávenném magam, lábujjaimat félteném leginkább :DDD ). A váz pontos mérete (meg bájkfit meg hasonlók) akkor nyernek igazán értelmet mikor teljesítmény bringázás megy, nem mikor túrázgatsz, leszállsz és fexel a fűben és hasonlók, ott szerintem a kisebb eltérések sosem fognak gondot okozni. Van egy kollégám olyan 165 cm magas és valami L-es trekinggel nyomja mintha valami kakasülőn gubbasztana, esküdözve, hogy az neki tökéletes...ezzel vitatkozni aligha lehet, ha neki jó nekem is az. :F...egy másikra pedig nem tudtam a magasságához illő Decas bringát rátukmálni, ő is a nagyobban érezte jól magát így azt is vette meg végül. :U...és itt anélkül, hogy analógiát vonnék közted és egy olyan között aki 200 km-t sem teker egy évben, visszakanyarodnék 6030D kolléga korábbi felvetésére, miszerint illik-e szólni a boltban a látszólag vérmuglinak, hogy nem jó méretű Rockrider ST100-ast készül a pénztárhoz tolni. Hát nem, mert egyrészt amennyit ő nagy valószínűséggel tekerni fog azzal igazán mindegy mekkora vázzal teszi, továbbá neki lehet, hogy pont az kell, azt érzi jónak.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák