Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Tin #276372 üzenetére

    Azért nem feltétlenül akartam 12 sebességest én sem, mert aránytalanul drágábbak a 12 sebességes alkatrészek. Meg akkor már csak +350€ az Endurace CF, meg határ a csillagos ég.

    Még egy kerékszett tervbe van véve amúgy is. A Fulcrum 35-ös gravel külsőkkel marad télre, egy új DT Swiss meg 32-es outi külsőkkel nyárra. Majd év vége felé, valami akcióban, idén marad ez. Mondom ezt most :))

    fulton: hát ja, és mint kiderült, egyet kellett csak aludnom :) Előbb lesz bringám, mint neked :DDD Egyébként Endurace CF van a te méretedben. Az miért nem jó?

    Tin: köszi az infót erről a 30 napos visszaküldésről! Teljesen abban a hitben voltam, hogy 30 napig tolom neki, aztán visszaküldöm, ha rossz a méret. De ezeknél is csak úgy lehet visszaküldeni, ha nem használtam. 14 napon belül még ők fizetik a visszaküldést, utána már én. De ennek már jónak kell lennie, baffameg, 2,5 centivel rövidebb TT, kisebb, 27,5" kerekek.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák