Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsebestyen

    addikt

    válasz rétisün #267404 üzenetére

    Nekem a 3*8 sebességes Microshift van. Szerintem teljesen jó, pontosan vált, határozott a váltásérzet.

    Egyébként pont most volt szervizben a Tribanom, 6 éves bringa, mondjuk csak 8000km van benne, de a legrosszabbat kapta: többnapos túra, melóbajárás, téli országútizás, görgőzés. Na ehhez képest: picit be volt rozsdállva a hézagolók alatt, de csak tisztítani kellett, meg a kormánycsapágyat zsírozni. Még egy évvel ezelőtt tettem rá a harmadik láncot, hogy a görgőn lévő sor ne szalajtson, ezért most kellett cserélni a hátsó sort is + állítani az agyon, mert picit rágott. Végre ki lett cserélve a monoblokk is, ami komolyabb teljesítménynél már kattogott meg darált, ettől idegbaj kerülgetett amúgy.

    Anyaggal együtt a mostani kör kijött 20k alatt, igazi budget gépezet és amint az ábra mutatja nincsen vele sok gond. Még anno a 300km-es szervizre kijött egy olyan baja, hogy a felniszalag rosszul volt beletéve, meg volt egy enyhe nyolcas a kerékben, de az a kör ingyen volt a gari miatt.

Új hozzászólás Aktív témák