Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #263777 üzenetére

    Anno amikor az egyik első csapágyam mosás közben beázott, rendeltem egy csapágyboltból asszem Enduro-t bele. Láttam, hogy ez a Challenge márka nagyon jó áron ment, ezért bedobtam a kosárba 3 csapágyat tőlük is, csak hogy legyen itthon, sosem lehet tudni, tartaléknak, mert utálom, ha akkor kell rendelni és várni az alkatrészre, amikor valami gebasz van, aztán szívni, mert kimarad emiatt 1-2 hét bringázás. Értelemszerűen nem akartam drága csapágyra költeni, ha nem biztos, hogy valaha szükség lesz rá...
    Amúgy gugliban rákerestem, hogy "mavic crossride fts-x 29 pdf", megtaláltam a gyári doksit, letöltöttem és azóta itt van kéznél. írja benne az összes csapágy méretét :K . A régi csapágyat kiüttem kalapáccsal, csavarhúzóval, az újat belepréseltem filléres diy csapágypréssel. És most jöhetnek az itélkező lesajnáló hsz-k, miszerint ez sz*r és ilyennel a közelébe sem szabad menni a csapágyaknak ;] . Amúgy szerintem ez is túl van gondolva, mint a waxolás, tubeless, vagy a felső láb szervíz, addig ijesztő, amíg neki nem állsz. Nagyon könnyen kicsúszik a régi csapágy és ugyanolyan könnyen belement az új.

    chubby2o6: na meglássuk jövő héten mennyire lesz kedvem szerelni.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák