Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jojjer94

    csendes tag

    Karoo 2 tapasztalatok:

    Elsőre nagyon könnyen testreszabható, beállítható. Sokkal egyértelműbb mint a Garmin (Edge530).

    Érintőkijelző megfelelően érzékeny, jól látható számomra 25-30%-on is, erős déli napsütésben elkél neki a 35-40% is.

    Navi: Az 530 után maga a megváltás. Nagyon gyorsan és sokkal ügyesebben tervez újra. Külön tetszik az élő heatmap.
    Múlthéten Horvátországban voltam, tök ismeretlen helyen. Ott egy alkalommal külön jól jött ez a funkció. Egy elcseszett tervezést könnyen korrigáltam így.

    Üzemidő nálam kb úgy néz ki, hogy navival kb 9-11%/óra, sima felhasználással ( HRM,RPM, sebességszenzor, Varia) pedig 7-8%/óra a merülés.
    Ez az én felhasználási körömben (sajnos) bőven elegendő, jobb heteken megyek 12 óra körül, szóval ha nincs navigáció, heti 1 töltés elég neki.

    Tegnap mondjuk nemtudom mi történt vele. :F 15%-ról 42 perc alatt lemerült. Ez mondjuk nálam elég nagy negatívum, mert az eddigiek fényében másfél óra működéssel számoltam volna, kényelmesen.

    Összességében eddig elégedett voltam vele. Most ezt a tegnapit nemtudom mire vélni, mindenesetre kicsit megingott a bizalmam vele kapcsolatban.
    Másnál is csinált már ilyent? Visszaszámolva háromszoros fogyasztása volt, a megszokotthoz képest ! :Y

Új hozzászólás Aktív témák