Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    Ha már kerékpár computer kinek van Wahoo? elég sokan dicsérik, a navigációját is!

    (Tour csapatoknál is a Garmin (11csapat) mellett ahogy nézem ez a második leggyakoribb - 9 csapat használja, brytont-karoot 1-1...)

    egyre több bosszúságot okoz a bryton 420, valami alternativát keresek ami nagyon jól tud navigálni is-tervezni is (bryton sokszor nem viszi át az edzést, vagy egy betöltőtt útvonalnál amikor elindulok vagy 30 km-el többet mutat a hátralevő távnál mint amit betöltöttem és mint amennyi végülis lett, oké hogy csiganyál de ez nem olyan bonyolult dolog,gondolnám..mégis egy ilyen egyszerű feladatra képtelen a bryton hogy megtudjam mennyi van még hátra az útvonalból, esetleg mennyi szint, de tényleg már a táv is elég lenne,de nem erre se képes...a bryton facebook csoportban leirtam a gondjaim, ott inkább letiltottak,gondolom rontottam az üzletet egy-két magyar promóter szerint,egyébként is nem értem azt a magyar youtubert - Theoretical Cyclist, bárki bármi bryton hibát írt midig csak az user lehetett a hibás)
    garmin 530 a másik amin gondolkodok, ha át kell tervezni útköüzben egy ride-ot ott a helyszinen akkor nem tudom mennyire jó ebben a garmin (illetve az android appja)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák