Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz mauimagic #252656 üzenetére

    Ez tényleg furcsa, bár arról olvastam pinkbikeon, hogy visszadobták a garis meghibásodott kereket azzal az indokkal, hogy az user ammóniás lötyit használt benne.
    Persze, hogy nem feltételezem, hogy hazudsz, én elhiszem, hogy nálad nem okozott problémát :K .
    Amúgy most így belegondolva abban nem vagyok 1000% biztos, hogy az ammónia okozta a korróziót, előfordulhat, hogy simán csak a Stans tej nedvessége, mert ugy-e az sem szerencsés, hogy a felni évekig folyamatosan úszik a löttyben :D . Ugyanakkor a télen pár hónapig Fakir márkájú ammóniás tejet használtam, ami hihetetlenül felgyorsította a korrodálást, ami úgy gondolom azért van, mert több benne az ammónia, mint a Stans-ban (?), éreztem is a szagán, hogy rohadt büdös volt. Kíváncsi lennék, ha ebben a kerékszettben 3-4 évig ammóniamentes tejet használtam volna, hogy nézne ki belül. De ez már nem derül ki, talán majd a következő kerékszettemmel, szal addig az sem derül ki, hogy kinek van igaza. Haverom most vett ugyanolyan kerékszettet, mint az enyém, de nem tudom meggyőzni, hogy rendeljen ammóniamentes tejet, mert mindent helyben vesz meg és a helyi boltban csak ammóniás tejek vannak :D

    #252659 Kro: ha nincs semmi illesztési hiba, szerintem működne az Alexrimsel is a tubeless.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák