Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Citroware #251965 üzenetére

    Ebike-kal nem leszel gyorsabb, hacsak nem lazáztad el eddig extrém módon a tekerést. Ellenben rásegítés szintjétől függően akár kb nulla erőkifejtéssel is meg tudod tenni az utat, szóval úgy öltözz, mintha sétálnál, a nagyobb menetszéllel esetleg érdemes kalkulálni. Szóval időben ne feleannyit kalkulálj, az ebike 25-ig tud rásegítést, kötve hiszem, hogy utána még tekerni fogod. :P

    Én kb 30-as átlaggal jártam munkába az országútival, olyan 27-28 között a trekkinggel, ez rendes biciklis ruhában (általában a hajnali időpont miatt aláöltöző, rövid cicanaci, rövid ujjas felső, hűvösebb reggeleken hosszú ujjas, vagy karvédő, esetleg vékony kesztyű) annyit jelentett, hogy amikor beérek, az arcomat meg szoktam mosni, meg papírtörlővel kicsit megtörlöm magam, esetleg dezodor újraapplikállás. Elég kényes vagyok a testszagra (igen a sajátomra is), és nem szokott gondot okozni, de ez is nyilván egyénfüggő.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák