Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #235875 üzenetére

    Nekem anno volt pánikbetegségem, elég kellemetlen betegség, infarktus szerű tünetekkel. Pont az volt a gond, hogy túlzottan figyeltem magamra, leginkább a szívemre, de amint elengedtem, a betegség elmúlt. Persze ez nem ment egyik pillanatról a másikra, a lényeg az, hogy ha nagyon figyeljük magunkat, az érzékelésünk kifinomodik és olyan dolgokat érzünk meg amiket nem kéne. El kell hinni, hogy egészségesek vagyunk, ha lenyomunk egy edzést és az jólesett, nem maradtunk ott, nem kell túlgondolni. A pulzus és a vérnyomás is ingadozó, sok mindentől függ. Azért mert néha kicsit magasabb, még nem feltétlenül van baj.
    Az is meglehet, hogy voltam covid fertőzött, de az is lehet, hogy nem, abszolút nem féltem ettől a betegségtől. A pánikbetegségemnek ezerszer rosszabb tünetei voltak mint egy átlag covid fertőzésnek, úgy voltam vele ha azt túléltem, ez sem árthat. Nem is foglalkoztam vele különösebben, persze oltásokat megkaptam, mert muszáj volt. Szerintem is túl aggódják ezt az emberek. Ha komoly baj van, az úgy is korházat jelent, de amíg talpon vagyunk nagy gond nincs. Szintén vélemény hangzott el. :)

Új hozzászólás Aktív témák