Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    De jól esett egy esti tekerés :) nagyon jó ez az esti nap végi kirucannás. 1 órás út volt. 8 fok indulas a garmin 4 fokig ment le volt is annyi, NW mez es NW átmeneti aláöltöző. Megalltam felúton elrágni egy müzlit nagyon jó volt a komfort érzet állva, mint szobában lennék, de mikor elindultam vissza és felvettem az utazó tempót azért éreztem hogy "huuu.".. 4 fok.kellett egy pár perc míg 140 pulzus felett ismét jó volt a felső ruha. A csősál nagyon kellett szinte végig felvolt húzva rám orrt bezárólag anélkül fagyott le az arcom...Ez a rudy szemcsi nagyon jól szugerál, allva beparasodott de menet közben pillanatok alatt letlisztul.
    142p/27.4 lett az átlag , nem fáztam. Azért messzire nem mernék elindulni így. De 1 órára még mindig elég volt egy kiadós tekeréshez. Hazaérve az aláöltöző full száraz volt elöről, a háta volt picit nedves. Komoly ez a cucc. A mez meg abszolut nem volt nedves picit a honalj alatti rész. Valszeg ezért (is) müdökdik jól és nem fázik az ember menet közben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák