Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz lanszelot #224332 üzenetére

    Ha az egyik mondatban kijelented hogy nem értesz hozzá, aztán rögtön a következőben kijelented hogy márpedig neked van igazad mert fizika, akkor mégis mit vársz?

    Igen, ereszkedtem már szakadó hóban patkófékkel, és nem haltam még meg. Hamarabb csúszik ki alólad a kerék vagy állsz fejre minthogy elfogyna a fékerő. Nem csak én, hanem sok ezer másik kolléga, sőt versenyzők is kb. 4-5 évvel ezelőttig szinte kizárólag patkóféket használtak, monszun-szerű esőben alpesi lejtőn hajmeresztő sebességgel lefelé száguldva versenyen, szóval hidd el téged is meg fog állítani a suliból hazafelé 15-20km/h-ról.

    De amúgy miért is vagy itt azon kívül hogy az igazad bizonygatod miközben bevallottan "nem értesz hozzá"? Mi a kérdés? Menj, vegyél amit szeretnél, használd egészséggel, de ha nem hallgatsz a tanácsokra akkor ne gyere ide trollkodni. És igen, ezerszer el lett magyarázva már minden de te egyszerűen nem akarod megérteni és csak kötöd az ebet a karóhoz.

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák