Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz sanzi89 #21787 üzenetére

    Fekete út, szabályos vagy arrafelé, a kormányt ráhúzó autóson sóhajts egyet, és állj meg mögötte. Nekem is van hasonló részlet, ott a bringaút és az út párhuzamosan fut 200 méternyit (köztük villamossín), de onnantól kezdve az út elkanyarodik, így nem kérdéses, hogy errefelé nem a bringaútra hajtok be (a kanyarnál nincsen kereszteződés, a villamossínen nem lehet szabályosan átmenni). Most lusta vagyok KRESZ-t nézni, egyszer direkt megnéztem ezt a szituációt, és abból nekem az jött le, hogy szabályos így.

    Ha annyira utolsó pillanatban vágott be eléd, hogy ferdén áll, akkor kerüld meg balról, ami egyáltalán nem szabályos, de nem is veszélyes álló sor esetén (majdnem két autó szélességű egyirányú utcában tekerek, intéssel kiengedem az autóst elém egy mellékutcából, aki ezt úgy hálálja meg, hogy 100 méterrel arrébb a lámpához a sor végére beállva ráhúzza a kormányt az általam használt aszfaltsávra, mivel jobbra nem lehet ott kanyarodni, ezért a haladási irányhoz képest 30 fokkal elfordulva megállásban a szándékosságot nehéz félreérteni, én megkerültem balról: hülyék vannak és lesznek mindkét oldalon).

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák