Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #204257 üzenetére

    Lízingidőszak alatt teljes körű garancia van (assistance, csereautó, meg minden). Utána meg már 3-4 éves az autó, a gyerekbetegségek nagyjából mind kijöttek már, jó gazdával van annak az autónak még 4-6 jó éve, ha az első időszakban is vigyáztak rá.

    De hogy ontopik is legyek: múltvasárnap szarrá áztam, de úgy tényleg csatakosra, ráadásul vagy egy órán keresztül. Kapott a bicaj is alulról-felülről mindent (országúti). Nem vagyok jó gazda én sem ( :B ), úgy leraktam, ma lett lepucolva, tisztítva, kenve, el is mentem vele egy körre. Első kb 20 km rendben, utána úgy elkezdett kerregni-recsegni, mintha szét akarna esni. Tudom, hogy ez a leggecibb hibajelenség, de van erre valami cheklist, hogy mit érdemes átnézni, próbálni? A terv az, hogy első körben holnap lepucolom, átkenem megint, aztán kipróbálom. Nem látok rajta semmit szabad szemmel, talán kicsit olajosabbra sikerült a kenés, mint szokott. Menettulajdonságon sem érzem, nem üt, érzésre nem darál (ha nagyon tele van mocsokkal, azt érezni szoktam, ahogy darálják a fogak, meg a lánc, brrr). Csak országúton, meg jó minőségű bicikliúton mentem, igaz, betakarítási szezon van, kiba… traktorok helyenként 10 centi mély sarat hordanak fel a közös gyalogos-kerékpáros-mezőgazdasági útra, aztán jól rá is tiporják. Szárazidőben kőkemény, ha meg nedves, akkor csúszik, mint egy jégpálya.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák