Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz balintbaba #195336 üzenetére

    Ma egyszer csak beleszaladtam egy útépítésbe, út a falu közepén 30 centi mélyen felbontva, kb 5 centi átmérőjú kavicsokkal borítva minden, lapátolnak a jóemberek, forog a markoló, brümmög a kavicsszállító teherutó, na, én itt a karbon bringával át nem megyek. Bóklásztam vagy 10 percet, de minden utca vagy dead end, vagy önmagába fordít vissza (németeknél az a mánia, hogy a lakóövezeteknek szekciónként csak egy bejárata van, hogy ne legyen átmenő forgalom. Mire nagy nehezen keresztülverekedtem magam, valami furgonok még mindig elállták az utat, kellett vinnem a bicajt a vállamon még vagy 20-30 méteren, a kavicsokon botladozva. Na, akkor azért örültem, hogy csak a sima spd van rajtam. :U

    A végén meg a városi be-, illetve kivezetőn is dugó mindenütt, persze minden második autó vagy kihúzódik, vagy be, de legalább egymásra ráállnak, szóval haladni nem lehet, de legalább sűrűn kell ki-be csatolgatni. :W No meg piros lámpák mindenütt. Sose lesz így 30+ -os átlagom. :D

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák