Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Teasüti #191907 üzenetére

    Szerintem olyan ritka, hogy nem hiszem megéri ráfejleszteni. :F +parkr...amúgy meg ahogy a videón is látszik, inkább a felhasználó túlkormányzása (nem tudom így mondják-e mikor túl későn és túl sokat korrigálsz, ami miatt aztán elkezdesz egy ilyen öngerjesztő folyamat részeként mind jobban kacsázni) okozhatja a bukást, ha magára hagynád a kerékpárt (amit persze mondani könnyebb mint meg is tenni) a kerekek pörgettyű hatása, egy nem túl nagy kilengésnél talán pont egyenesben tartaná a kerékpárt. :F

    #191912attiati...szerintem innen a top tube length és a saddle-pedal length ami fontos, egyik a váz méretének kiválasztására míg másik a nyeregmagasság beállítása végett. A head tube, vagy homlokcső az a vázat jelenti, minden egyéb nélkül...de azokkal nem annyira kell foglalkozni, az nem irányadó. Itt reach és stack úgy látom nincs, magában ez a 2 paraméter elég, hogy meghatározza egy váz méretét.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák