Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #186240 üzenetére

    Jóvanna ;] .

    Hasaggymeg: szerintem bringát pedál, nyeregtáska, kosár, csomagtartó, zsák krumpli, rekesz sör és egyéb ráaggatott bizbasz nélkül érdemes mérni, mert úgy tudod összehasonlítani a súlyadatokat más bringák gyárilag megadott súlyával :P . Persze minimum a pedál és egy kulacs felkerül még rá, ezért ha valaki kíváncsi, úgy is meg lehet mérni, de én pedál és kacatok nélküli szűz bringa súlyára gondoltam, szal ha úgy lemegy 10kg alá majd a jövendőbeli bringám, elégedett leszek és szerintem egyáltalán nem lehetetlen dolog. Na de majd egyszer be is bizonyítom ;] .

    Más: ma mentem egy kört a Rocket Ron-al, ez egy álom gumi, nagyon jó, érzésre jobban gördül mint a Maxxis Rekon, de fényévekkel jobban is tapad nála, szerintem a Forekaster-t is messze veri. Tuti jó lenne első guminak is, kár, hogy hátra ha még gyorsabbat akarok nála, Schwalbe fronton nem találnék már semmit ami tetszik is. A Racing Ray/Ralph mintázata nem szimpatikus, a Thunder Burt-é meg már túl apró. Egy ilyen Continental szettre nagyon kíváncsi lennék, milyen, de túl drága mulatság kísérletezni.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák