Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    Mai okosság, ha más nem, magamnak: akkor is vigyek pumpát,ha amúgy nem vinnék ;)
    Eresztettem a hátsóból,hogy jobban tapadjon, de talán túl sokat. Semmi gond nem volt, amíg valszeg egy kicsúszásnál, amikor majdnem elestem, annyira deformálódott a külső,hogy elengedte a levegő nagy részét. Óvatosan azért tovább gurulgattam vele, de elég sz*r volt, el is gondolkodtam,hogy ja, azért a pumpa ezt megoldotta volna, meg hogy talán a polifoam betét sem hülyeség, bár nem arra találták ki,mint amire én használnám. Itthon fújtam bele, és azóta tartja, nem defekt volt.

    Ja, a taposópedálnak van létjogosultsága, egy csomószor kell váratlanul lelépni a csúszkálás közepette, és nem elég, hogy a tapadós hó még az eggbeater stopliját is eltömíti (pontosabban a cipő talpát), de a montis cipő tapadása a talajon, amikor nem tudok visszaszállni, sehol nincs egy közepes túrabakancséhoz képest.

    Meg az járt még a fejemben, hogy csak kéne egy merevvilla, csak ne lennének olyan drágák :)

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák