Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #183225 üzenetére

    Igen, de itt az az állítás volt próbára téve, hogy kerékszett csere nélkül meddig lehet menni. Kerékszett cserével sima ügy...ugyanakkor (hála istennek) a grammbuzulás vírusa még nem fertőzött meg, mert az egy roppant költséges kórság. :U Engem egyelőre a tartósság és kifogástalan működés érdekel, vesződni a működési hibákkal, vagy folyton javítani, cserélni valamit ami tönkremegy mert sz@r, az amit nem kívánok. Bár kopásnál általában legalább ugyanolyant vagy lehetőség szerint jobbat szoktam venni (lánc, sor, hajtómű, pedál stb.) ahol így a súllyal is lehet spórolni, léptem én már visszafelé is a tartósság miatt. Ha széthull alattad akkor nem vigasztal az a mínusz 100-200 gr. :( Kerekekre nagyon kíváncsi leszek, masszív, 32 küllős szegecselt felnis állatoknak néznek ki, amik ugyanakkor korábbi bringámnál bizony okoztak némi fejtörést. :U Olyan 500 km után meglazultak a küllők (ez 1értelműen Cube gyári hiba lehetett, hisz ők fűzik Németországban és a Mavic-al ilyen gond nem volt), aztán kotyogni kezdtek az XT kónuszok, majd jött a szintén XT kazettatest mizéria is mint egy never ending story...igaz én is rátettem egy-egy lapáttal mikor mérgemben (és türelmetlenségemben :U ) meghúztam (túlhúztam) az úton, menet közben a küllőket, elhúzva így a kereket egyfelé (nem szeretek visszafordulni :U ), vagy (feltehetőleg, de ez nem teljesen biztos) túlhúztam picit a kotyogó kónuszokat is siettetve így a berágódást, de pl. az XT szabadonfutó tényleg minden felhasználástól függetlenül, és folyamatosan sz@r volt. :(
    Szerk: még annyi, hogy kellemesen büdös gumiszag van a szobában. :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák