Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Perillustris

    senior tag

    Köszönöm a hozzászólásokat!

    #179944Maximum1: Jelenleg egészen biztos fölöttem van, s még az is lehet, hogy mindig így lenne (bár nem is szeretném, ha a bringa lenne a limiter). Tetszik a linkelt Cannondale is, ezt nem is láttam, köszi.

    #179945xy.zsolt: Nem kell mindenképpen karbon kerék, a vázzal és az egyéb alkatrészekkel összhangban lévő kerekeket szeretnék (prohardveresen: ne legyen bottleneck). Szóval az @ivana által felvetett eladás is meggondolandó lenne, igaz, nem szeretnék ezzel nyűglődni (nem tudom, mennyire piacképes, ha nem éppen könnyű kerekek)

    #179949zsocy: A Campa ellen sincs kifogásom, néztem már annyifélét, vennem kellett szemcseppet... :B

    #179950ivana: Olyan mélyen bele sem ástam magam, hogy szingós-e, őszinte leszek, mindegy milyen (a műhely pumpám mindet tudja). Vagyis nyilván nem mindegy hosszútávon, de ezen a téren sem vagyok túlképzett.

    #179951gabro0: "Egyedül hegyes-dombos vidékre a felnifék miatt nem venném." - Hát, márpedig nem szeretnék lent maradni a hegy vagy a domb aljában, ha a többiek felmennek. :DDD

    Nincs kapkodási ingerem, de már unom a keresgélésre fordított időt, igaz, gyönyörű darabokba futok bele közben. :O

    :R :R :R

    Perillustris

Új hozzászólás Aktív témák