Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • truefx

    aktív tag

    válasz trialboj #174898 üzenetére

    Erre egy kicsit későn kapom fel a fejemet, de leírnám a tapasztalatom. Nekem Roam van, és abban is vannak eltérések az ascend és a descent között, de eddig ezt betudtam a légnyomás és a hőmérséklet változásainak, pl. én legtöbbször kora reggel indulok tekerni, felmegyek a Normafára, ezalatt 8-10 fokot is tud ugrani a hőmérséklet, de a légnyomás is hasonlóképpen ugrálhat. Ugyanez sztem megvan a Garminoknál is, de a Roam nem téved olyan extrém nagyot, mint amit belinkeltél. Viszont egy ismerősnek is volt Elemnt-je, az a hőmérsékletet érzékelte rosszul, de a forgalmazó nagyon készségesen kicserélte neki. A cserekészülék se volt jó, illetve a hőmérséklet szenzora, ezért megint cserélték, de ezúttal egy Roamra, mert Elemnt-et már nem forgalmazzák (vagy nem volt raktáron). Azzal teljesen boldog. Szerintem egy hibás szenzor miatt nem kéne egyből tamagocsizni. A többi problémáddal mondjuk többé-kevésbé egyet tudok érteni, pl. jó lenne több konfigurálhatósági lehetőség (ODO, autopause), illetve még vannak fura bugok, de a lényegre tökéletes ez a komputer szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák