Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dreamie

    őstag

    Sziasztok!

    Kis infó a garmin varia hátsó lámpa radar kombóról, már ha valakit érdekel... :)
    Tekertem ma egy 50km-es szakaszt, főleg országúton, hogy kipróbáljam milyen. Nagyon meggyőző a cucc, egyszer nem hibázott, mondjuk ennyi pénzért ezt el is várja az ember. Hazafelé már nyugodtan tekertem a sávom közepén, külső 1/3-án, de azért csak óvatosan. Tényleg pontosan mutatja az autókat egymás után, még amikor az út mellett tekertem bicikli úton akkor is szépen jelezte. Pótkocsis teherautókat is szépen két autónak mutatja, és a motorosokat is jelzi. Garmin órával tekerek, de azzal nem kapcsoltam össze, mert álitólag nagyon leszivja az akut, maradt a telefon. Holnap megnézem órával is, meglátjuk mennyire merül. Azért kanyarodásnál ajánlott szétnézni, viszont kátyúkerülgetéshez, és hogy ne a patkán szedjek szeget, arra kiválló. Szóval aki gondolkodik, rajta és megteheti az beruházhat rá, akár két ember is, ha tudnak rá mivel kapcsolódni, jó cucc.

    jjeahh : Az Alpine szemüveg [link] nekem nagyon bevált, biztos van ennél jobb szemüveg is, de nagyon szeretem, ma azt hittem elhagytam, és kiderült rajtam van, észrevétlen tud maradni az emberen, nappal egész jól szüri a fényt, szürkületben is használható még.

    [ Szerkesztve ]

    Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

Új hozzászólás Aktív témák