Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Runner_fxr #170275 üzenetére

    Én nem azért mentem a CS -ba, hogy ők oldják meg a problémát. Csak, a szemükbe nézve akartam hallani a véleményüket a kialakult helyzetről (ezt korábban itt le is írtam). Azt ők ajánlották fel, hogy kezükbe veszik az ügyet, hogy a Dr. Bike hatékonyan legyen "bíztatva". Ezt teljesen pozitív hozzáállásként értékeltem. A probléma akkor kezdődött, amikor kiderült, hogy a nekem megfelelő időpont ütközik az ember szabadságával. Erre hogyan kellett volna reagálnom, miután a Dr. Bike -nál ugyanezért akadt el az ügy, és épp abból a szervízből érkeztem, ahol emiatt két hétig hozzá sem nyúltak a bringámhoz? De, nem én kaptam fel ezen a vizet, hanem a srác. Nem is értem az egészet. Szó nem volt arról, hogy ezt személyesen intézze. Nekem tök mindegy, hogy ki üti a Dr. Bike fejét, csak legyen eredménye!
    Egyébként a Bergusonos ember is a hattyú halálát adta elő a leterheltségük miatt. Basszus! Abból ered a leterheltség, hogy az utóbbi hónapokban ha egy talicskára pedált szereltek, azt is el tudták adni biciklinek. Most akkor sajnálnom kéne őket? Szegény, szegény bringaboltosok!

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák