Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz cibus #165088 üzenetére

    Kérj közeli képet a lánctányérokról, fogsorról ahol látszik szépen a fogprofil oldalról!
    Kerékagyak az nem dealbreaker szerintem, gurulni gurul, csak szervizelni lesz szívás pár évente egyszer, vagy ha nem tömített akkor sűrűbben. Nagyon el kell tálalni a gyenge minőségű agyakon a csapágyhézagot - amit sokkal könnyebb egy jó minőségűnél - és akkor sokáig jó lesz ez is.
    A villa az szintén nem akkora meglepetés, ezért az árért úgyse kapsz olyat, amiben csak a villa kerül hetvenezerbe. :)
    Ha nincs lerúgva, akkor én elhoznám.
    Hajtás kopását derítsd ki, nézd meg van-e bárhol kotyogás, fékek és váltó jól működnek-e (állítsa már be rendesen, ha igényes a bringájára az eladó; igénytelen tulajtól nem vásárolnék), nincs olajfolyás a fék körül, nem kotyog a villa és a becsúszok sértetlenek, finom a teló megindulása és puhán mozog, nincs nyolcas (jó minőségű kerékbe elég nehéz nyolcast verni baleset nélkül, nekem a mostani bringámon még nem sikerült és vagy 7 éve megvan), nincs recsegés/kattogás. Ha jó érzéssel szállsz le róla, akkor hozhatod. Ha viszont van rajta teendő, akkor a tulajjal meg kell csináltatni és rádobni még pár ezrest vételkor max a szervizért. Mielőtt beleszeretsz, de elhozod egy aprósággal amiről később kiderül, h megszívtad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák