Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz sebgutkopf #156307 üzenetére

    Hát ha már kíváncsiság: 
    A Michelin féle DH 24 gumira is kíváncsi lennék, de ugyan így érdekelne a Schwalbe Magic Mary, Continental Kaiser. Az a baj, hogy a mostani 26-os endurot valószínűleg lecserélem, így pedig nem szívesen vennék rá új garnitúrát már. Szeretem egyébként, szó se róla, de szeretnék kipróbálni egy modernebb vázgeometriával rendelkező vasat is. 
    WT-t kíváncsiságból vettem egyébként előre, hogy mennyivel lehet szélesebb a felnimen. Mért adatom nincsen, de meglepő a sima és a WT kivitel között. (A volt gumival (+Maxxis Ardent TLR EXO 26x2.4): Maxxis Minion DHF 3C MaxxTerra EXO 26x2.5 vs. a mostani (+Maxxis High Roller II EXO TLR 26x2.35): Maxxis Minion DHF 3C MaxxTerra EXO WT TLR 26x2.5) Remélem valamilyen szinten átjön a különbség, élőben meglepően szélesebb a WideTrail verzió, ballonosabb is. Emiatt bőven lejjebb lehet engedni, 1.4 bar volt eddig a legalacsonyabb nyomás amit használtam terepen. A csúszós sziklakert sem igen okozott problémát, gond nélkül át lehetett veretni. Amúgy valószínűleg azért fordult le a felniről a gumi abban az esetben amiről szó volt, mert egy kisebb domb oldalra érkeztem le (oldalasan) az említett 1.6 bar-os nyomással. Így erdőben nem vettem észre az ugrókon, droppokon, hogy problémát okozott volna. Bár tény, 1.6-on ritkán használom hátul, jobb szeretek 1.7-1.8 körül maradni (úgy nem kell gondolkozni, hogy a sziklakertbe bele-e merjek rakni egy kis bunnyt :D).

Új hozzászólás Aktív témák