Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz trialboj #150975 üzenetére

    Szétszedtem ma a hátsó agyat, meglepődtem mert a vázból kiszerlve a kereket, a tengely valahogy magától összeszorult, nagyon nehezen lehetett forgatni, és tele is volt kosszal, ami azért meglepő mert eddig 2x szedtem széjt 3 havonta, és mind2 alkalommal érintetlen zöld gyári zsír volt benne, utóbbi alkalommal én is raktam bele még 1 picit, és mostanra meg szinte teljesen kiszáradt és sok koszt gyűjtött.
    Kitakarítottam, megszenvedtem a hajtás felőli oldalon lévő golyócskákkal amelyek valamiért nem fértek bele egy kosábra mint a másik oldalon, majd a porfogó sem akarta a helyére menni, pff ez a technológia még az első bringámból kísért, a kieső golyócskák, miközben be akarod csúsztatni a tengelyt, kb 15 évvel ezelőtt is ezzel szoptam. bravo shimano :C

    A lényeg, hogy sikerült megoldani, úgy tűnik most már szépen megy, megnéztem mennyibe kerül ez a deore agy, pff, ha tudtam volna hogy ennyire bóvli, és ilyen olcsó a kerék fűzésnél lecserélem.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák