Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fetz

    csendes tag

    Mivel ma az előre beharangozotthoz képest sokkal jobb idő volt, gondoltam tekerünk egy lazát a fiammal. Fel akartunk menni a kilátóhoz (Bence-hegy) az erdőbe, és ott tekeregni egyet. Meglepően sokan voltak a bicikliúton és a villapark utáni teljesen egyenes szakaszon (ha valaki meséli el sem hiszem) jött velünk szembe egy 30 körüli srác, és egyszer csak azt látom hogy tér át a bal oldalra és közben totál el van gondolkozva. Ahogy egyre közelebb jött már szóltam, hogy haló, de semmi és csak akkor eszmélt fel, amikor összeütköztünk. Szerencséjére nem a fiamnak ment és velem is "csak" kormány a kormánnyal csattant, de a bal kézfejem utolsó bütykét rendesen leverte. Szerencsére a bringának nem lett baja. Csak a gyerekre való tekintettel nem rendeztem jelenetet, ezért is írom ki magamból. Azt már meg sem jegyzem, hogy ötből négy ember, ha megáll, azt szigorúan az út közepén teszi... Mindezek után, végre bent az erdőben, nyugis, gyönyörű tájakon tekerve, azt látjuk, hogy ki van írva, hogy délután három óra után nem lehetünk az erdőben (09.23 és 10.23) között, mert nagyvad vadászat folyik. Én is vadászom, de ez no comment részemről. Ezeket leszámítva, jó volt kint és már egyébként is hiányzott a bringázás. Köszönöm, hogy ki hiperventillálhattam magam. :D

Új hozzászólás Aktív témák