Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Runner_fxr #148596 üzenetére

    Engem (az árán kívül :DDD ) az állandó töltés szükségessége riaszt,még telefonnál is (meg lámpáimnál,stb.) macerának érzem folyton figyelni,hogy állandóan töltve legyen. Lámpáknál főleg az,hogy áll mondjuk hetekig,aztán hirtelen kell és nem tudom mennyit merült magában,mert biztos nem tud annyit mintha éppen levettem volna a töltőről. :F ...mondjuk egy kilós aksival ellátott kerékpárnál ez kevésbé lesz gond (akár arról is tölthető lehet),de egy analógnál bizony figyelni kell a töltöttségre. Jó lesz ha már pl. napenergiával,vagy éppen mozgási energiáddal rá tudsz majd tölteni végszükség esetén. :K
    Szerk. jjeahh kolléga írásáról jut eszembe,hogy ráadásul télen még ott a hőmérséklet csökkenés is,ami kiszámíthatatlanul befolyásolja az aksik lemerülési idejét. Versenyen más (ahogy ott minden más,mert rendesen készülsz arra a pár órára),de 7köznapi használatnál pl. áll a kerékpár vagy 4-5 napot hűvös helyen,majd mennél vele télen,aztán úgy jársz mint én a tesztnapon,oda vált (a merülő aksi?) ahova éppen kedve tartja,te meg csak nézed tétlenül. :DDD

    Mavic...komolyabb felni alatt a nagyobb igénybevételnek kitett kerékre gondolsz,mint Enduro,DH és társai? Csak mert nem sok új Mavic XC felnin (talán egyen sem) látok szegecset. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák