Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #148495 üzenetére

    Ha nagyon belejössz ebbe a versenyzésbe, a végén még a köv. bringád 1x karbon lesz spd-vel és az első fejlesztésed tubeless átalakítás lesz rajta ;] . Vicc nélkül, jövőre én is tuti kipróbálom ezt a versenyzés dolgot, ha az egészség engedi, már csak azért is, mert haverokkal túrázgatás közben mostanában állandóan azt érzem, hogy jobb is lehettem volna az összes strava szegmensen, ha nem kellett volna folyton megállni és a többiekre várni :DDD . Ami amúgy annyira nem zavar, mert a lényeg nálam a természetszereteten, túrázáson van, de ha gyorsulsz-erősödsz, akkor elkerülhetetlenül motoszkálni kezd a fejedben, hogy néha szívesen eleresztenéd a hajad, de nem lehet, mert visszafognak a többiek. Évi 1-2 versenyen legalább ki tudnám hajtani magam amennyire bírom, aztán lehet túrázgatni... :D

    szerk: vagy veszek egy olyan Garmin navit, ami (elvileg) szegmensek előtt és a végén is (?) szól, így a szegmenseken kihajthatnám a belem, majd minden szegmens végén megvárnám a haverokat :DDD . De tényleg, ezt vajon tudja valamelyik Garmin? Mert valami hasonlóról olvastam a 820-as kapcsán, de sosem próbáltam és nagyon nem tetszik amúgy sem nekem a 820, sokkal gázabb a működése, mint a jó öreg 810/Touring Plus-nak.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák