Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belsodavid

    aktív tag

    Sziasztok! Tanácstalan vagyok. Van egy RR540-em, amin Tektro Auriga Comp fékek vannak gyárilag. Olyan gondom van vele, hogy vettem bele új fékbetéteket és borzalmas hangja van mikor fékezek. Olyan, mintha a tárcsa küllőibe elakadna a betét széle, de nem. Lekerekítettem a betét széleit, úgy is ilyen. BBB BBS 53-as betétről van szó, nagyon jól fog, de van ez a szörnyű hang. Ma elmentem a Dekába, vettem bele "gagyi" Btwines betétet. ugyan az a hang kb 5. fékezésre. Hozzáteszem a fékerő olyan mint a BBS-nél. Előre visszatettem a gyári zöld tektrot, de az sosem fog úgy fogni mint ezek, de legalább jó vele. Hátra viszont nem tehetem vissza, mert eláztatta a fékolaj. Az lenne a kérdésem, hogy valaki járt már így? Be fog kopni és csak türelmetlen vagyok, vagy vegyek bele ugyan azt a zöld betétet? A hang úgy is megszűnik, hogy az ujjaimat végighúzom a tárcsán! El vagyok keseredve, mert mindennel együtt 15 ezret költöttem betétre.

    Ui.: Tegnap szétszedtem, a tárcsákat is felcsiszoltam óvatosan, a betéteket is. Minden happy, fog mint az állat, minden jó. Jövünk le egy füves, poros mezei úton, erre a közepén már kezdi, az első és a hátsó fék is. A gyári betétet azután raktam vissza. Kb már az eladás határán vagyok! :W

Új hozzászólás Aktív témák