Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wombath

    HÁZIGAZDA

    Mondjuk ha levonjuk azokat a barmokat, akik Strava KOM/QOM-ok elcsalására vagy versenyen csalásra használják a pedelecet, akkor nem értem, miért kell ennyire kiakadni erre. Én XC-zem főleg, nekem nem kell, mert pont a bringázás egyik felének élményét (a technikás/nehéz felfelé saját lábas meghódítást) venné el, de endurora, lejtőzésre abszolút megértem, aki nem akarja az idejét, energiáját olyasmire pazarolni, ami afféle szükséges rossz. Lásd pl motoros csavarhúzó, ami szintén a gyengék fegyvere :)

    Plusz amire még tökéletes a pedelec, az a csoportos túra. Utóbbi időben többször is voltam a dunakanyaros csapattal, korábban meg fates találkozón is. Nem voltak túl extrémek a távok, szintek, mégis szinte mindig akadt olyan ember, aki nem bírta rendesen tartani a tempót. Ha digitális bringával jött volna, akkor neki és nekünk is jobb túra, sőt, valószínűleg máskor is szívesebben jön majd, mert nem az marad meg benne, hogy majdnem meghalt, és még pihenni sem nagyon tudott, mert ahányszor utolért, mi már indultunk is tovább, és még a lefelék is sz*rok voltak, hiszen hulla fáradtan lejtőzni sem élvezetes.

Új hozzászólás Aktív témák