Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz trialboj #142408 üzenetére

    Igen,ezt általában értettem,hogy ha belefolyik egy cipőbe a sár azt onnan nagyon nehéz kimosni,általában a ruhadarabok közül cipő sínyli meg legjobban...bár ez elég extrém,de mondjuk így,ahol a bringát és ruhát meglehetősen simán,cipőt már kevésbé simán tudod megtakarítani.
    Ami a cipőmet illeti bár vizes füvön sokat nem sétáltam vele ez alapvetően egy túrázós sportcipő,annyira nem kellene csússzon,ugyanakkor elég kemény a talpa és megtapadt rendesen a korábbi Saint,vagy éppen a mostani Stamp3 pedálomon is,kissé még húzni is tudom ha éppen eszembe jut.A régit ( 2év/~15e km) még mindig használom az új mellett,bár talpa már erősen megsínylette.Összegezve azt mondanám,hogy bár általában tényleg a mindenes az valóban semmire sem jó,ez mégis a legjobb mindenes amit eddig próbáltam.

    (#142419) benfolds...szakzsargonban burkolt áremelés a neve.Szinte mindig érdemes egy korábbira vadászni,főleg ha az ráadásul tartalmaz is minden lényeges újítást.

    (#142420) Cyrin...felső határ súlyterhelésnél értelemszerűen a felső 6ár közelében.

    (#142423) trialboj...én lassan 2 évtizede akkor reggelizek mikor felkelek (általában 5-6 között) és ezt úgy szoktam meg,hogy olyasmit ettem amit legjobban kívántam (Nutella,dzsem,kex,kalács stb.)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák