Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Napfénysüti #133296 üzenetére

    Napokban olvastam először,hogy a Cycling Weekly megszellőztette,de még kételkedtem,ám mostanra már elég biztosnak tűnik.Szerintem óriási lesz az érdeklődés,amit titokban remélek is. :B ...nem fér kétség hozzá,hogy lendítene a magyar kerékpáros közösség ügyén. :K Három szakaszt ugyanakkor nem lesz könnyű megszervezni kis országunkban,kíváncsi vagyok,de gondolom a Balaton,meg a Mátra is benne lesz. :)

    (#133297) peterkeT ...szerintem túlzol,erős sztereotípia,hogy mindenkinél rosszabbak útjaink.Lengyelország is rendez körversenyt,ott sem hiszem sokkal jobb a helyzet,minap meg néztem a (talán) Baszk körversenyt és olyan utak voltak a hegyen felfelé,hogy nálunk is keresni kell rosszabbat. :U...a morállal meg a kerékpárutakkal is vannak fenntartásaim,ismerőseim élnek London és Drezda körül és hát meséltek úgy a kerékpárutak teljes hiányáról,mint a vezetési morálról is cifrákat. :K

    (#133299) Dudi08...ahogy mondod,harcedzett gladiátorok ezek,nem ijednek meg egy-két kátyútól...amúgy meg biztos előtte ráhajtják az utászokat is a kijelölt szakaszokra rendbe tenni azokat.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák