Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    Köszi a lámpás válaszokat, megnézem őket! :K
    Más: tudtok ajánlani Budapesten (Budán) szervizt, ahova el tudom vinni az MTB-met? Most hétvégén kicsit rendbe raktam a bicót (letakarítottam a dzsuvát, láncot is beáztattam petróba, újrakentem, első-hátsó gumit megcseréltem..). Viszont a mai körön úgy felmérgeltem magam, hogy elment még az élettől is a kedvem: az első féktárcsa (hidraulikus fékek) beér a fékpofákba, és akármit csinálok, roppant idegesítő hangja van. Egyszer már megállapítottam, hogy valószínűleg az okozza, hogy a dugattyú(?) nem megy vissza a helyére teljesen (+ lehet nem teljesen egyenes a tárcsa). Szóval ezen kellene segíteni (már az se érdekel, ha új féket kell felrakni). Illetve kezd egyre több helyről kattogó-recsegő-ropogó hang jönni, szóval egy általános átvizsgálás/generál is ráférne a vasra.
    Eddig 6ezer km-t raktam a bicóba (használtam vettem, de talán párszáz km lehetett benne), és gumin (illetve 1x cseréltem láncot) kívül mást nem kellett cserélni.
    Előre is köszönöm. :R

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbáltam a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák