Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Ahogy látom a képekből meg videóból, felétek is elkelne egy kis eső. Tiszta por minden, alig van tapadás a kanyarokban, ha követsz valakit, főleg erdőn kívül ahol tényleg nagy a szárazság, mint a dakaron úgy veri fel a port a hátsó kereke.

    Tegnap itt olyan meleg volt, hogy erdőn belül 28 fokban már kellemetlenül éreztem magam, és most veszem észre hogy le is égtem rendesen. Persze jó dolog hogy már most szép az idő, csak nehogy nyáron nyaljuk bele a konstans 40be, mert az kibírhatatlan lesz.

    Remélem hogy a por miatt, de hazafele már rettenetesen recsegett a hátsó tengely, mikor felfele tekertem és komoly terhelést kapott. Átütős, a tengely belsején volt zsír, most raktam 1 hajszálnyit a tengely oldalfalára is, remélem megoldja, mert nagyon kínos volt úgy mászni másokkal hogy az én bringám mint valami leharcolt csotrogány recsegett, pedig 100 km/ként le szoktam locsolni, hogy a por ne maradjon rajta sokáig, főleg a forgáspontokon.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák