Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz Ákkk #131637 üzenetére

    Mit nem ajánlasz, és miért? Csak hogy tudjuk már meg pontosan, miről is van szó.

    A gyorsszáras csak abban az esetben lesz "jobb", ha egy elbaszott átütőtengelyessel hasonlítod össze. Utóbbival én is találkoztam, amikor ideiglenesen használtam olyat, míg meg nem vettem a Saint agyagyakat. Lötyögött, reszelt, minden baja volt annak az átmeneti az agynak. De attól még ez nem átütő tengely rovására volt írható, hanem az olcsó felszerelésnek.

    Már utaltam rá, hogy ne egy Rockrider gépből vonj le következtetéseket! Ott örülj annak, ami működik rajtuk, és örülj, hogy mennyit spóroltál rajtuk, de ne használd technológiai demónak, mert röhögőgörcsöt kapok!

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák