Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #129065 üzenetére

    Pizzavágó. :DDD ...minap vásároltam foltokat,belsőket,és futottam egy kört,hátha elhagyhatom a ragasztót.Újra arra a következtetésre jutottam,hogy nem,mert az öntapadós folt nem versenyezhet a vulkanizáló ragasztóval.Olvasgattam nyugati fórumokon és bár tényleg van melyik bírja évekig,egy réndesen felragasztott folt után a gumi többszörös levétel/felrakás után is teljes értékű,ami nem csoda,hisz az a ragasztó szó szerint felodja a gumi egy rétegét,nem véletlenül fungál még mindig.
    Még egy szó erejéig megemlékeznék erről a királydinnyéről,mely Erdélyben ismeretlen (mikor először hallottam róla,azt hittem valami ehető gyümölcs :D ) és mely itt gumidfektjeim 95%-áért felelős.Ezek nélkül szinte nem lenne defektem (mint ahogy neked sincs),mintha csak a belső (vagy azok a tjúblesztejtermelők) gyártók termesztették volna direkt ki. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák