Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #128527 üzenetére

    Inkább csak hirtelen felindulásból mondtam, még meglátom hogyan alakul. Legjobb az lenne, ha kitudnék fogni egy Saint / Zee fékszettet, vagy esetleg egy 4 dugattyús XT fékszettet. Az a baj az ilyen tervezgetésekből nem sok minden szokott lenni, még a végén tényleg csak SLX lesz, ha esetleg idő előtt elsz**ná magát az Avid, megint.. :U Szoktam nézegetni bringás csoportokat és testbikeot, hátha, egyenlőre még hagyom az Avidot. Használom amíg nincsen meg az utódja biztosra, mert a cél mindenképp egy megbízhatóbb, kevésbé kényes, 4 dugattyús fék lenne. Kár, hogy a Sram fékek DoT olajat használnak, igazán ígéretesnek tűnik az RSC fékszett - árához méltóan. Shimanonál egyébként cserélhető a fékcső, nem? Ha esetleg találnék szettet, de rövid lenne.

    (#128529) Ákkk: Az új áruk nekem jelenleg húzós lenne, maximum ha minden kötél szakad vállalnám be. 8000-es szériát semmikép nem fogok venni, nem hallottam róla sok jót. Nem szeretnék kockáztatni, a Sramot is ezért kerülném inkább, hiába kecsegtető.

    (#128533) Giot: Ha fogni fog, akkor nem baj a visítás. Annyival elmegy. Köszi az infókat.

Új hozzászólás Aktív témák